AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SPEKTAKL: "Kochanie na kredyt"

DATA: 3 grudnia 2013 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Tamara Arciuch, Filip Bobek i Bartek Kasprzykowski w komedii Olafa Lubaszenki "Kochanie na kredyt" już 8 grudnia w Kaliszu.

  Spektakl reżyseruje Olaf Lubaszenko (,,Chłopaki nie płaczą'', ,,Poranek kojota'' ,,Sztos'' według scenariusza Marcina Szczygielskiego. Wystąpią w nim najpopularniejsi aktorzy młodego pokolenia, którzy znani są z występów w teatrze i kinie: Tamara Arciuch, Agnieszka Sienkiewicz (kiedyś występowała w kaliskim teatrze), Filip Bobek, Bartek Kasprzykowski i Piotr Zelt.

  Komedia opowiada o młodej dziewczynie, która w swoim intensywnym życiu wpada w spiralę uzależnień - od kupowania, przez Internet po... kochanie. Nie rezygnuje jednak i za wszelką cenę pomimo przeciwności losu próbuje wydostać się z tarapatów: z komornikiem, byłym chłopakiem i próbującą się z nią zaprzyjaźnić macochą w tle... Perypetie bohaterki tworzą doskonałą komedię z elementami farsy, skłaniającą przy tym do refleksji i celnie opisującą zagrożenia życiowe dla młodego pokolenia we współczesnym, pełnym "holizmów", świecie.

  - „Kochanie na kredyt” to komedia z elementami farsy, wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka, w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem - mówi Marcin Szczygielski , autor scenariusza.

  Komedię ''Kochanie na kredyt'' kaliszanie będą mogli obejrzeć w niedzielę 8. grudnia o godz. 17.00 w hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej. Bilety kosztują 80 złotych i są do nabycia w Ośrodku Sportu Rehabilitacji i Rekreacji przy ul. Łódzkiej 19-29, hali Kalisz - Arena przy ul. H.Sawickiej oraz w Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Łaziennej 6.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.