AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZDROWIE I URODA. Kaliszanka na szkoleniu nad jeziorem Tahoe

DATA: 16 października 2014 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Ewa Sibrecht podczas szkolenia w USA.

  Kaliszanka Ewa Sibrecht przez 17 dni przebywała w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie amerykańskiej firmy Forever Living Products. Wraz z grupą ponad 2000 osób z całego świata uczestniczyła w tematycznych seminariach, szkoleniach i warsztatach na temat zdrowia i urody.

  Ewa Sibrecht, z wykształcenia mgr inż. chemii, jest promotorem zdrowia i marki Forever, konsultantem i niezależnym dystrybutorem produktów. Współpracuje z tą jedną z największych firm branży MLM, kojarzonej z aloesem, już przeszło 3 lata. - Do USA polecieliśmy z grupą kilkudziesięciu polskich dystrybutorów Forever Living Products, którzy dzięki zaangażowaniu i dynamicznej pracy zakwalifikowali się do udziału w tym corocznym szkoleniu podsumowującym najważniejsze kwestie związane z biznesem MLM w firmie Forever - mówi kaliszanka.

  Spotkanie odbyło się w jednym z najpiękniejszych zakątków Stanów Zjednoczonych, nad jeziorem Lake Tahoe położonym na granicy stanów Nevada i California w górach Sierra Nevada. - Jest to najwyżej położone jezioro na świecie i znajduje się na wysokości 1899 m n.p.m. - podkreśla pani Ewa. - Wszystkich dystrybutorów FLP z całego świata przepychem i dużą ilością niesamowitych atrakcji ugościł najbardziej prestiżowy hotel w mieście Harrah's, dumnie stojący w samym centrum malowniczej miejscowości South Lake Tahoe. Dzięki wielu atrakcyjnym eskapadom uczestnicząc w wycieczkach czy też rejsach po kryształowo czystym jeziorze zorganizowanym przez FLP mogliśmy poznać przepiękne tereny i przyrodę gór Sierra Nevada.

  Ale spotkania przodujących managerów to także, a może przede wszystkim szkolenia i warsztaty, a także niezwykle pouczające indywidualne rozmowy i wymiana doświadczeń. Wielkim zainteresowaniem cieszył się cykl wykładów prowadzonych przez Top Liderów firmy - ludzi, którzy nie tylko odnieśli sukces, ale przede wszystkim zmienili swoje dotychczasowe życie dzięki wykorzystaniu szansy współpracy z firmą Forever. Druga część niezwykłego iwentu miała miejsce w Dallas, dokąd uczestnicy konferencji odlecieli specjalnie wyczarterowanymi samolotami z lotniska w Tahoe. W Dallas mieści się Aloe Vera of America - zakład produkujący wszystkie oferowane przez firmę produkty. Tutaj znajduje się nowoczesne laboratorium zatrudniające naukowców, w tym również utytułowanych noblistów, gdzie opracowywane są nowe technologie i receptury produktów. Stąd produkty rozsyłane są na cały świat i trafiają do 155 krajów położonych na wszystkich kontynentach, do ponad 10 milionów odbiorców. - To była niezwykła lekcja, zmęczeni, ale usatysfakcjonowani zakończyliśmy spotkanie z Forever w Southfork Ranch na farmie u Rexa Maugana. Tam zostaliśmy ugoszczeni prawdziwymi przepysznymi amerykańskimi stekami, mieliśmy okazję nauczyć się tańców kowbojskich i obejrzeć prawdziwe rodeo. Muszę nadmienić, że tu w Southfork Ranch, w rezydencji, która jest obecnie własnością Rexa kilkadziesiąt lat temu kręcony był popularny w Polsce serial Dallas. To było niezapomniane uczucie móc wędrować po apartamencie Ewingów, bohaterów serialu. Warto było uczestniczyć w tych wszystkich seminariach, wykładach i warsztatach, gdyż dzięki nim każdy z uczestników mógł wiele się nauczyć i wynieść sporo cennych doświadczeń - kończy kaliszanka Ewa Siebrecht.                   (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.