AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WOŚP 2015. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Blue Cafe

DATA: 3 stycznia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Największą muzyczna atrakcją kolejnego finału WOŚP w Kaliszu będzie koncert Blue Cafe.
  Grupa Blue Cafe będzie największą atrakcją muzyczną kolejnej edycji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaliszu. Koncerty, licytacje i zbiórka pieniędzy już 11 stycznia 2015 roku.

  To będzie 23. finał akcji wymyślonej przez Jurka Owsiaka. 11 stycznia 2015 niezwykła orkiestra zagra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i oknologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Do akcji po raz kolejny włączy się najstarsze miasto w Polsce. - Główną atrakcją kolejnej edycji Orkiestry będzie koncert grupy Blue Cafe - mówi Mirosław Przybyła, szef kaliskiego OSRiRu. - Poza tym w Arenie wystąpią jarociński Za Zu Zi oraz kaliskie zespoły Domniemani i Prowincya. Nie zabraknie licytacji, tradycyjnego światełka do nieba i dobrej zabawy.

  Podczas kolejnego finału pieniądze zbierać będzie sześciuset wolontariuszy. - Tej młodzieży jest zwykle znacznie więcej, bo osobie, która otrzymuje orkiestrowy identyfikator towarzyszą znajomi - mówi Przybyła. - Od lat zabiegamy o większą liczbę identyfikatorów upoważniającyh do zbiórki i od lat słyszymy o limitach, które ograniczają liczbę zbierających.  

  W tym roku odbędzie się 23. finał WOŚP. W 2014 roku fundacja Jurka Owsiaka zdołała zebrać ponad 52 milony złotych.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.