AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. "Jak zatrzymać ślub" w Heliosie. Laureaci

DATA: 6 lipca 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  "Jak zatrzymać ślub w środę o 19 w Kinie Konesera

  Szwedzki obraz "Jak zatrzymać ślub" w środowym Kinie Konesera w Heliosie. Mamy dla Was dwa podwóje zaproszenia.

  "Jak zatrzymać ślub" to film, który został nakręcony w 5 godzin i 17 minut. Tyle trwa podróż pociągiem z Malmo do Sztokholmu. Dwójka bohaterów, Amanda (Lina Sunden) i Philip (Christian Ehrnsten) spotykają się w jednym przedziale. Ona śpi przytulona do sztucznej gitary, on ma obłędny wzrok zakochanego desperata. Zaczynają rozmawiać - niezobowiązująco, żeby zabić czas długiej podróży w środku zimy. Nagle orientują się, że zmierzają w to samo miejsce. W tym samym momencie stają się wspólnikami w sprawie, która wydaje się im na wagę życia i śmierci. Wraz z przesuwającym się za oknami krajobrazem i wypitym z piersiówki alkoholem, coś się zmienia. Patrzą nawzajem na swoje emocjonalne obnażenie, mimochodem dowiadują się, co ich wzrusza i rozczula. Philip obserwuje ekstatyczny taniec Amandy, ona zaczyna zauważać w nim mężczyznę. Kiedy emocje eksplodują, cel podróży nagle się zmienia, choć każde z nich musi samo we własnym tempie rozstać się z pytaniem: "Jak zatrzymać ślub?"

  Seans w środę, 8 lipca, godz. 18.00

  Mamy dwa Was dwa podwójne zaproszenia na środowy seans. Aby je zdobyć wystarczy w komantarzach pod artykułem podać tytuł filmu, którego akcja ma związek ze ślubem. Najciekawsze nagrodzimy! MIłej zabawy!

  Do kina na dzisiejszy seans pójdą: Magda Kaczała i Bartosz Matysiak. Gratulacje! Bilety do odebrania w kasie przed seansem.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.