AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Fitness World w Galerii Tęcza. Lista laureatów

DATA: 31 lipca 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Fitness Word w Galerii Tęcza rusza 10 już 10 sierpnia

  Otwarty całą dobę, z nowoczesnym sprzętem i nowymi, ciekawymi zajęciami - 10 sierpnia rusza Fitness World w Galerii Tęcza. Nowy klub w starym miejscu.

  Fitness World to międzynarodowa sieć nowoczesnych klubów rodem z Danii. Niedawno sieć powiększyła się o kolejne miejsca w Polsce. Jednym z nich jest Kalisz.

  Działający dotychczas na ostatnim piętrze Galerii Tęcza popularny wśród kaliszan Klub Condizione od przyszłego miesiąca przeobrazi się w Fitness World. Trwają ostatnie prace remontowe, bo klub w Tęczy zyska zupełnie nowy wygląd. Wyremontowano już sale fitness, łazienki, powstały też zupełnie nowe miejsca do ćwiczeń.
  - Zmieniliśmy całkowicie układ klubu na bardziej funkcjonalny - mówi manager Błażej Majerowicz. - Na kaliszan czeka wiele niespodzianek w postaci zupełnie nowego sprzętu oraz szerokiej gamy zróżnicowanych i ciekawych zajęć.
  Jak mówi Błażej Majerowicz, nowy klub będzie otwarty całą dobę, a najtańszy miesięczny karnet będzie można nabyć za jedyne 49 złotych.
  - Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników zdrowego stylu życia - mówi Błażej Majerowicz. - Już 10 sierpnia ruszamy w całkowiecie nowej odsłonie.

  Dla fanów facebookowej strony Fitness World mamy trzy miesięczne karnety full time! Aby je zdobyć, napiszcie w komentarzach pod artykułem, jaka jest wasza ulubiona aktywność fizyczna? :) Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! Konkurs trwa do końca lipca. Miłej zabawy!

   

  Miesięczne karnety do nowego klubu otrzymują Agata Kołeczko, Alan Gałęski i Magda Ciesielska-Pokrzywa. GRATULACJE! Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.