AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Magic Mike XXL w Kinie Kobiet. Lista laureatów

DATA: 20 lipca 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już 20 lipca w kaliskim kinie Helios kolejna impreza z cyklu "Kino Kobiet". Mamy dla Was zaproszenia.

  Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Przed pokazem i seansem kino zaprasza do korzystania z porad i usług Partnerów, którzy już od godz. 17:30 będą czekać na Panie w holu kina.

  Od 18:30 rozpoczynają się tradycyjne konkursy, a od godz. 19:00 startuje z film -  tym razem „Magic Mike XXL" - Gregory Jacobsa.


  Na seansie obowiązuje stylizacja na… przystojniaka! Mile widziane panie w krawatach! Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Akcja Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

  Mamy dla Was trzy zaproszenia na poniedziałkowe Kino Kobiet. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzach, kogo z mniej lub bardziej znanych kaliszan chciałbyście zobaczyć w roli Magic Mike'a"? ;)

  Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy biletami na Kino Kobiet.

  Zaproszenia otrzymują: Agnieszka Wardęga, Małgorzata Tomczak i Izabela Jaśniewicz. GRATULACJE! Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem. Dobrej zabawy! ;)

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.