PIŁKA NOŻNA (video). KKS gromi Opatówek. Obejrzyj gole

DATA: 14 lipca 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS rozgromił w poniedziałek KS Opatówek. Fot. Karina Zachara.

Siedem bramek strzelili drużynie KS Opatówek piłkarze KKS-u Kalisz. Zwycięstwo gospodarze okupili jednak kontuzjami dwóch zawodników.

W pierwszej połowie w zespole KKS-u pojawili się głównie zawodnicy rezerwowi i młodzieżowcy. Kaliszanie przeważali jednak od pierwszej minuty. Pierwszy gol dla podopiecznych trenera Krzysztofa Pawlaka padł w 15 minucie, a wtedy to piłkę w siatce Opatówka mocnym strzałem umieścił testowany do zespołu Beniamin Trzepacz

W 29. minucie sędzia odgwizdał jedenastkę dla gospodarzy po zagraniu ręką w polu karnym jednego z zawodników gości. Karnego na bramkę zamienił Tobiasz Kupczyk. W 38. minucie to goście mogli zdobyć kontaktowego gola, jednak piłkę po strzale z karnego Sylwestra Biniaszczyka pewnie wyłapał Jacek Kuświk. Chwilę później na bramkę gości z dystansu uderzył Remigiusz Malicki i piłka wpadła do siatki Opatówka. W drugiej połowie w ekipie KKS-u na placu gry pojawili się już zawodnicy z podstawowego składu, a kaliszanie zdobyli jeszcze cztery gole, nie tracąc przy tym żadnego. Ładne dla oka były szczególnie bramki uzyskane przez Stayko Stoycheva i Konrada Chojnackiego, który lobem ustalił wynik tego meczu.

Niestety, to zwycięstwo gospodarze okupili dwoma kontuzjami. Z boiska musiał zejść narzekający na uraz napastnik Błażej Ciesielski, a do szpitala z rozciętym łukiem brwiowym trafił obrońca Damian Czech. - Mam nadzieję, że obaj będą zdolni do gry na nasz sobotni pucharowy mecz z Wisłą Puławy - mówi trener Pawlak. - Nie boimy się Wisły i podejdziemy do tego spotkania z szacunkiem dla rywala, ale go pokonać i awansować dalej. (jav)

KKS Kalisz - KS Opatówek 7:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Beniamin Trzepacz (15.), 2:0 Tobiasz Kupczyk (29-karny), 3:0 Remigiusz Malicki (39.), 4:0 Ivelin Kostov (56.), 5:0 Stayko Stoychev (71.), 6:0 Stoychev (80.), 7:0 Konrad Chojnacki (87.)