AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. MKS będzie grać w II lidze, kto trenerem?

DATA: 21 lipca 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Siatkarze MKS-u Kalisz przystąpią do rozgrywek II ligi. Fot. Rastko Sobiński.

  Bez trzech czołowych zawodników przystąpią do rozgrywek nowego sezonu siatkarze drugoligowego MKS-u. Nadal nie wiadomo kto poprowadzi zespół.

  Po zakończeniu minionego sezonu z MKS-u odeszli rozgrywający Jakub Wagner, przyjmujący Piotr Janiak oraz libero Kacper Ledwoń, który przenosi się do pierwszoligowego KPS-u Kęty. W zespole mają pozostać jednak inni zawodnicy, a drużynę zasilić nowi. - Mogę potwierdzić, że drużyna MKS-u została zgłoszona do rozgrywek II ligi - mówi Andrzej Płócienniczak, który w poprzednich sezonach wspólnie z Marianem Durlejem prowadził kaliski zespół. Teraz nie wiadomo jednak czy ta dwójka trenować będzie nadal kaliskich siatkarzy. - Czekamy na decyzję władz miasta, bo od połowy sierpnia trzeba rozpocząć przygotowania do sezonu - twierdzi Płócienniczak.

  Na razie nie wiadomo do jakiej grupy II ligi trafią siatkarze MKS-u Kalisz. Wszystko na to wskazuje, że będzie to grupa centralna, a więc taka w jakiej występowali kaliszanie. Drugoligowe rozgrywki rozpoczną się 26 września. W jakim składzie i z jakimi trenerami przystąpi do nich MKS trzeba jednak jeszcze poczekać.                                                                             (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.