AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

MIASTO. Ratusz szuka kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt

DATA: 4 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliski magistrat poszukuje kierownika biura schroniska dla bezdomnych zwierząt, fot. arch

  Prezydent Kalisza ogłosił konkurs na stanowisko kierownika biura schroniska dla bezdomnych zwierząt.

  Wykształcenie wyższe, najlepiej weterynaryjne lub związane z opieką nad zwierzętami, co najmniej 5 lat stażu pracy ogółem, praktyka w zakresie ochrony zwierząt, a także znajomość przepisów między innymi ustawy o ochronie zwierząt, ustawy o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt, czy ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej, a przy tym biegła obsługa komputera i prawo jazdy kategorii B, to niektóre z wymagań, jakie powinien spełniać kandydat na kierownika biura schroniska dla bezdomnych zwierząt w Urzędzie Miejskim w Kaliszu.

   

  Do zakresu jego obowiązków należeć będzie organizacja opieki weterynaryjnej, procesu adopcji i przyjmowania do schroniska zwierząt, nadzór nad wyłapywaniem bezdomnych zwierząt z terenu Kalisza i ich transport do schroniska, organizacja wolontariatu, współpraca z wolontariuszami i organizacjami społecznymi, prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie ochrony zwierząt, czy organizacja i nadzór nad pracą zatrudnionych w schronisku pracowników.

   

  Kandydaci mogą zgłaszać się do 14 grudnia. Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Organizacyjnym (pokój nr 52) w kaliskim ratuszu, przy Głównym Rynku 20 oraz na stronie www.bip.kalisz.pl

  (pik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.