AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Świąteczne Kino Kobiet w Heliosie. Bilety czekają!

DATA: 4 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W poniedziałek 7 grudnia, kolejna, tym razem świąteczna odsłona Kina Kobiet w kaliskim kinie Helios.

  Tym razem będzie mozna zobaczyć romantyczną komedię w doborowej obsadzie pt. "Kochajmy się od święta".

  Film to historia czterech pokoleń rodziny Cooperów. Spotykają się co roku przy świątecznym stole. Tym razem ten magiczny wieczór nie będzie taki, jak poprzednie. Na jaw wyjdą skrzętnie skrywane rodzinne sekrety, co odrobinę zepsuje wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu spędza święta w towarzystwie młodej kelnerki, jego córka ze swoim mężem udają perfekcyjne małżeństwo, ich córka zaprasza na kolację narzeczonego, którego poznała chwilę wcześniej, a wnuczka Cooperów klnie jak szewc. W ten jakże magiczny wieczór eksplodują wszystkie bombki.

   

   

   

   

   

   

  Przed seansem jak zwykle czeka cała masa niespodzianek i atrakcji, wśród nich. m.in. Mikołajkowe Atelier Fotograficzne Adama Stawskiego oraz pyszny catering przygotowany przez Chill.i, Różany Bar i Pierogatkę.

  Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na poniedziałkowy wieczór. Aby je zdobyć, napiszcie komentarzach pod artykułem, co chcielibyście dostać w tym roku pod choinkę. :) Najciekawsze pomysły nagrodzimy! Bawcie się dobrze! :)

  Zaproszenia otrzymują: Karolina Poniatowska i Halina Janiak. Gratulacje! Bilety do odebrania w kasie kina przed imprezą.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.