AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KALISZ. Jarmark Świąteczny przed ratuszem

DATA: 5 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliski Jarmark Świąteczny odbędzie się od 14 do 19 grudnia, fot. archiwum

  Od 14 do 19 grudnia na kaliskim Głównym Rynku odbędzie się Jarmark Świąteczny. Chętni wystawcy mogą zgłaszać się do poniedziałku.

  Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia na Głównym Rynku odbędzie się Jarmark Świąteczny. Od 14 do 19 grudnia regionalni producenci artykułów spożywczych i rękodzielniczych, stowarzyszenia i przedstawiciele restauratorów, którzy w ofercie mają potrawy regionalne, a także wytwórcy przedmiotów sztuki lub dawnych wyborów będą prezentowali swoje wyroby.

   

  Z pewnością regionalni wytwórcy będą prowadzić pokazy i warsztaty, ale poza podziwianiem kaliszanie otrzymają także okazję do świątecznych zakupów. Od 14 do 18 grudnia (poniedziałek - piątek) Jarmark Świąteczny czynny będzie w godzinach od 15.00 do 19.00, natomiast 19 grudnia (sobota) producenci będą czekać na kaliszan w godzinach od 10.00 do 20.00.   

   

  Zainteresowani udziałem w Jarmarku wystawcy powinni zgłaszać się do poniedziałku, 7 grudnia, pisząc na adres e-mail: wolejnik@um.kalisz.pl lub randrzejak@um.kalisz.pl  Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Jarmarku Świątecznego, wystawcy muszą wypełnić także Formularz Zgłoszeniowy Jarmarku.

  (pik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.