AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FITNESS. Zacznij zmiany z profesjonalistą - wygraj trening personalny! (KONKURS)

DATA: 11 stycznia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Damian Biernat trener personalny

  Zacznij pozytywne zmiany z profesjonalistą - Damian Biernat zaprasza na treningi personalne w Fitness Word. Możecie je wygrać w naszym konkursie.

  Panuje przekonanie, że najlepszą metodą do uzyskania wymarzonej sylwetki jest dieta odchudzająca. Oczywiście, nie da się schudnąć bez wprowadzenia ograniczeń w jadłospisie oraz opierania swoich posiłków przede wszystkim na zdrowych produktach. Jednak dobrze skomponowane dania to nie wszystko. Do wymarzonej sylwetki prowadzi jeszcze jedna, równoległa do jedzenia, droga. Jest nią trening.

  Zapewne kiedyś słyszałeś termin, jakim określa się szczupłe osoby, które swoją sylwetkę zawdzięczają genom lub odchudzaniu się przy pomocy złej diety. Mówimy wtedy o skinny fat. Żeby zapobiec sytuacji, kiedy nasze ciało będzie chude, ale nie wyrzeźbione, należy razem z dietą zacząć ćwiczenia fizyczne, a potem kontynuować je nawet po osiągnięciu wymarzonej wagi.

  Tylko aktywność ruchowa, a zwłaszcza wysiłek siłowy i aerobowy, mogą zapewnić spadek procentowej zawartości tłuszczu w organizmu oraz zapewnić przyrost tkanki mięśniowej. Ma to wpływ zarówno na wygląd ciała, ale także na polepszenie kondycji i wydolności organizmu. Nie zapominaj więc, kiedy zaczynasz gubić swoje kilogramy, żeby podchodzić do tego procesu z głową. Odpowiednia dieta to bardzo ważna część odchudzania, ale zawsze powinna iść w parze z treningiem.

  Damian Biernat trener personalny

  damianbiernat.eu

   

  Mamy dla Was trzy treningi personalne z Damianem Biernatem - można je wygrać w konkursie na naszym facebookowym profilu. Zapraszamy! :)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.