AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Klaudia w ścisłym finale miss

DATA: 8 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliszanka Klaudia Strojwąs znalazła się w gronie 15 najładniejszych Polek w konkursie Miss Polski. Fot. organizatorzy konkursu.

  Magdalena Bieńkowska z Mikołajek została nową Miss Polski. W ścisłym finale, 15 kandydatek do korony miss, znalazła się kaliszanka Klaudia Strojwąs.

  Finałowa gala konkursu miss, w której wzięło udział 30 pięknych kandydatek z całej Polski, odbyła się w Krynicy i była transmitowana na żywo przez telewizję Polsat. Panie zaprezentowały się publiczności w gustownych kreacjach i strojach kąpielowych. Jury konkursu za najpiękniejsza Polkę uznało Miss Warmii i Mazur, Magdalenę Bieńkowską. Nowa Miss Polski ma 22 lata i 173 cm wzrostu. 19-letnia kaliszanka Klaudia Strojwąs, która w tym roku zdobyła tytuł Miss Wielkopolski, weszła do ścisłego finału konkursu i znalazła się w gronie 15 najpiękniejszych kandydatek do korony Miss Polski. - To była moja przygoda i jestem z siebie dumna, że dotarłam tak daleko - napisała na swoim profilu na facebooku zaraz po finale Klaudia Strojwąs.

  Finałową galę miss w Krynicy prowadzili Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz, a dla publiczności zaśpiewała m.in. Ewelina Lisowska.                             (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.