AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS na święta

DATA: 18 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Dobiegła końca świąteczna akcja ,,Kakaesiacy pomagają''.

   

  Podczas przygotowywania świątecznych paczek w budynku klubowym drużyna kaliskiego klubu reprezentowana była przez Marcina Lisa, Błażeja Ciesielskiego, Adama Wasiluka, Filipa Sówkę i Bartłomieja Jóźwiaka oraz prezesa Roberta Trzęsałąę, Norberta Gałązkę i Paulinę Wesołowską. Wszyscy oni przygotowali paczki dla podopiecznych Świetlicy socjoterapeutycznej "Nazaret, które przez ostatni okres do klubu dostarczali zarówno rodzice, zawodnicy jak i trenerzy KKS-u.

  W czwartkowe popołudnie przygotowane przez klubowiczów świąteczne paczki trafiły do podopiecznych świetlicy socjoterapeutycznej "Nazaret”. To była kolejna udana akcja charytatywna Kaliskiego Klubu Sportowego. Dzięki jej inicjatorom - Paulinie Wesołowskiej i Norbertowi Gałązce oraz zaangażowaniu zawodników, trenerów, rodziców i sympatyków klubu udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów słodyczy, i produktów żywnościowych, a także zabawki, odzież i inne drobiazgi, z których przygotowano świąteczne prezenty dla dzieciaków uczęszczających na co dzień do świetlicy socjoterapeutycznej „Nazaret”.
  - Bardzo się cieszymy z efektów naszej akcji. Czasami potrzeba bardzo niewiele, wystarczy odrobina dobrych chęci, by sprawić komuś radość. Warto pomagać, a jeśli owa pomoc- tak jak w tym przypadku – trafia do dzieciaków, których los na co dzień nie oszczędza, sprawia ona tym większą satysfakcję. Uśmiech dzieci jest bezcenny, to najpiękniejsza rzecz na świecie i naprawdę bardzo łatwo go wywołać, trzeba tylko chcieć. Kakaesiacy chcieli i udało się, a radość jaką sprawili podopiecznym świetlicy jest najlepszym podziękowaniem za ich dobre serca – podsumowuje akcję Norbert Gałązka. - Serdecznie dziękujemy za wsparcie ze strony klubu. Każda taka pomoc jest dla naszej placówki niezwykle cenna, bo trafia do tych, którzy naprawdę jej potrzebują, a w czasie jakim są święta Bożego Narodzenia nabiera szczególnego znaczenia - powiedziała siostra Greta Sadkowska. (jav)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.