AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZDROWIE I URODA. Relaks i regeneracja w nowym salonie spa

DATA: 18 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W miejskim spa REGENERACJA każdy ma poczuć się odprężony i zrelaksowany (fot. regeneracja-spa.pl)

  REGENERACJA miejskie spa to miejsce dla ludzi świadomych i prowadzących zdrowy styl życia.

  Zaledwie 20 kilometrów od Kalisza powstało nowe, wyjątkowe w naszym regionie miejsce. Po 10 latach funkcjonowania na poznańskim rynku, przybyła do Ostrowa Wielkopolskiego REGENERACJA miejskie spa – słynąca z niezwykłej dbałości o Klienta, prawdziwie relaksujących zabiegów na twarz i ciało, które wykonywane są wyłącznie na luksusowych, ekologicznych i naturalnych kosmetykach.

  REGENERACJA miejskie spa to przede wszystkim miejsce dla ludzi świadomych, prowadzących zdrowy styl życia, szukających alternatywy dla otaczającej nas zewsząd chemii w kosmetykach i środowisku. Jest to też miejsce dla osób spragnionych odskoczni od codziennej gonitwy, pośpiechu, stresu. Dla tych, którzy cenią jakość i poziom obsługi, o który personel Regeneracji stara dbać się w sposób szczególny.

   

   

  W miejskim spa REGENERACJA każdy ma poczuć się odprężony i zrelaksowany. Sprzyja temu kameralny, slow life’owy klimat oraz starannie dobrana oferta zabiegów, egzotycznych rytuałów i aromatycznych masaży w blasku świec.

  REGENERACJA miejskie spa kieruje swą ofertę również do firm proponując, szczególnie w okresie przedświątecznym, eleganckie kupony upominkowe, które z pewnością ucieszą pracowników, klientów i kontrahentów.

  Dla klientów indywidualnych przygotowana została specjalna oferta świąteczna, która świetnie nadaje się na prezent.

  Tegoroczne pakiety oddziałują na wszystkie zmysły. Swoim aromatem przywołują wspomnienia z dzieciństwa, zapach i smaki, które wypełniały nasze domy w tym szczególnym czasie. Dlatego każdy oferowany pakiet to coś więcej niż zabieg – to sentymentalna podróż do świata wellness, gdzie nie liczymy czasu, tylko cieszymy się chwilą. Zabiegom towarzyszą pyszne, zdrowe napoje i przekąski, nastrojowa muzyka i blask świec.

  Wśród proponowanych pakietów świątecznych REGENERACJI znajdziemy m.in.: pakiet korzenny, pakiet żurawinowy, pakiet czekoladowy i inne. Szczegółowe opisy i oferta nowego ostrowskiego spa znajduje się na stronie: www.regeneracja-spa.pl

   

  ul. Sukiennicza 3/ 1F - Ostrów Wielkopolski

  tel. 787 100 995

   

  (art.promocyjny)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.