AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Charytatywna Wigilia i Jarmark Świąteczny przed ratuszem

DATA: 19 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Charytatywna impreza rozpoczęła się w samo południe

  Zbieranie funduszy na potrzeby chorych dzieci objętych pomocą Fundacji „Bread of Life”, koncerty, licytacje, przejażdżki saniami z reniferem, a także jarmark świątecznych prezentów - Główny Rynek znów zapełnił się kaliszanami.

  Do godziny 20.00 potrwają sobotnie imprezy przed ratuszem - „Charytatywna Wigilia na Kaliskim Rynku” oraz Jarmark Świąteczny.

   

  Zebrane w czasie charytatywnej imprezy pieniądze przeznaczone zostaną na rzecz dzieci chorych na nowotwory i cukrzycę, które są pod opieką Fundacji „Bread of Life” - Mai, Michała, Sandry, Oliwki i Hani. Wśród atrakcji na kaliszan czeka malowanie buziek, kiermasz rękodzieła, giełda używanych zabawek, zabawy animacyjne z Mikołajem, Bałwanem i elfami, Olafen z krainy lodu, a także przejażdżki saniami z reniferem.

   

   

  Wieczorem odbędą się natomiast imprezy towarzyszące. W Pubie Urwany Film o godz. 21.00 rozpocznie się koncerty, w którym wystąpią: Studio Piano Song, ATME, Jerzy Styczyński (Dżem) & Cezary Zybała-Strzelecki (OZ), Jam Session. Wstęp kosztuje co najmniej 10 zł za zakup cegiełek. Również o 21.00, ale w pubie Jumanji wystąpią kaliscy raperzy i dj dla „Wigilii na Kaliskim Rynku” -  Eazy Dyonizy & MRO, Phantom, Hadoem, DJ DMD i DJ PAMP.  Wstęp, co najmniej 5 zł, przeznaczony będzie na rzecz Fundacji „Bread of Life”.

   

   

  Natomiast na Jarmarku Świątecznym kupić można biżuterię, artykuły dekoracyjne, świąteczne wyroby cukiernicze oraz rękodzieło artystyczne i adwentowo-bożonarodzeniowe, ozdobne kartki świąteczne, czy świąteczne kompozycje. Dla smakoszy jest mała gastronomia - pierogi z kapustą, barszcz oraz cydr, piwo, czy grzane wino.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.