AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KALISZ. Miejskie ferie zimowe

DATA: 22 grudnia 2015 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Akcję „Ferie zimowe w mieście” będą koordynowali wiceprezydenci - Artur Kijewski i Karolina Pawliczak

  18 stycznia rozpoczną się ferie zimowe. W Kaliszu zorganizowane zajęcia będą się odbywać w czterech szkołach podstawowych - nr 1, 16, 17 i 18. Udział jest bezpłatny, ale wcześniej dziecko trzeba zapisać.

  18 stycznia rozpocznie się zimowa przerwa od nauki dla wielkopolskich uczniów. W Kaliszu akcją „Ferie zimowe w mieście” będą koordynować wiceprezydenci Karolina Pawliczak i Artur Kijewski. - Wytypowane zostały cztery szkoły podstawowe, nr 1, nr 16, nr 17 i nr 18, gdzie będą odbywać się zorganizowane zajęcia dla uczniów kaliskich szkół podstawowych i gimnazjalnych - mówi Artur Kijewski. - Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 8.00 do 15.00. W salach gimnastycznych młodzież będzie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, natomiast w świetlicach opiekę zapewnią pozostali nauczyciele. Ponadto w ramach ferii realizowany będzie także program profilaktyczny.

   

  Udział w zajęciach będzie bezpłatny, ale rodzice muszą zgłosić chęć uczestnictwa w nich dzieci. Można tego dokonać telefonicznie lub osobiście od 4 do 11 stycznia w sekretariatach szkół, które wezmą udział w akcji. Przed przyprowadzeniem dzieci, rodzice powinni zapoznać się z regulaminem ferii dostępnym w sekretariatach placówek.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.