AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KALISZ. Ferie zimowe w kinie Helios

DATA: 12 stycznia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Na czas ferii zimowych Kino Helios w Kaliszu przygotowało specjalną ofertę dla grup zorganizowanych - uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

  Podczas najbliższych ferii zimowych, w ramach „Kina na temat” wszyscy uczniowie i uczestnicy zajęć feryjnych będą mogli zobaczyć film „Kauwboy. Chłopiec i kawka” w reżyserii Boudewijn Koole.

  Obsypana nagrodami opowieść o chłopcu imieniem Jojo i jego Kawce uczy nas, że przyjaciele kryją się w różnych kształtach. Jojo, żywiołowy 10-latek, którego życie rodzinne nie jest usłane różami, znajduje pociechę w małym, porzuconym ptaszku. Wyjątkowa przyjaźń, jaka tworzy się między nim a ptakiem, daje mu siłę, by zburzyć mury.

   


  „Tęcza” w reżyserii Nageshy Kukunoor to podnosząca na duchu i inspirująca baśń osadzona w Radżasthanie. Pari ma 10 lat i młodszego brata Chatu, który nie widzi. Obiecała mu, że odzyska wzrok jeszcze przed 9 urodzinami. Urodziny już niedługo. Pari wie, że tylko Shahrukh Khan może jej pomóc dotrzymać obietnicy. Tylko jak mała dziewczynka z radżasthańskiej wsi ma spotkać wielką sławę Bollywoodu?

   

  „Mecz o wszystko” w reżyserii Jaya Shapiro to opowieść o wielkich przeszkodach, rozdzierających serce wyborach i wykraczającym poza granice kultur i państw braterstwie.  Grupa ugandyjskich chłopców, 11- i 12-latków, na przekór przeciwnościom losu, chce zostać pierwszą w historii afrykańską drużyną, która weźmie udział w Mistrzostwach Świata Małej Ligi Baseballowej.

  Wszystkie filmy dostępne są w ofercie dla grup zorganizowanych do dnia 29 lutego. Szczegóły oraz rezerwacje pod numerem telefonu 722 382 338

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.