AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA.''Kondzio'' znów w KKS-ie

DATA: 14 stycznia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Konrad ''Kondzio'' Chojnacki (z prawej) były kapitan KKS-u wrócił do zespołu. Fot. Norbi Gałązka.

  Konrad Chojnacki wraca do KKS-u Kalisz. Razem z byłym kapitanem w zespole mają pojawić się też inni nowi zawodnicy.

  Chojnacki pożegnał się w rundzie jesiennej z zespołem w niezbyt przyjemnych okolicznościach, po konflikcie z byłym trenerem Andrzejem Paszkiewiczem. Teraz Paszkiewicza nie ma już w KKS-ie, a nowy szkoleniowiec KKS-u Sławomir Suchomski dał ponownie szansę Chojnackiemu. Oprócz niego wiosną w KKS-ie mają pojawić się też inni nowi zawodnicy, między innymi były gracz MKS-u Kluczbork Piotr Burski, który wzmocnić ma siłę ataku kaliskiego zespołu. Burski grał wcześniej w Czarnych Żagań, Miedzi Legnica, Wiśle Płock i MKS-ie Kluczbork, z którym wywalczył awans do I ligi. W poprzedniej rundzie grał natomiast w LUKS-ie Bałucz (klasa okręgowa), dla którego zdobył 34 gole w 17 rozegranych spotkaniach.
  Na pierwszym, poniedziałkowym treningu KKS-u zabrakło tylko Michała Kucharskiego, Adama Majewskiego (sprawy prywatne) oraz Ivelina Kostova, który dopiero wczoraj wrócił do Polski.

  Podczas przygotowań do rundy wiosennej, w styczniu i lutym, piłkarze KKS-u będą trenować w hali, siłowni i na boisku oraz rozgrywać sparingi, m.in. z Odrą Opole i Ślęzą Wrocław. Pierwszy mecz ligowy podopieczni trenera Suchomskiego, który objął w przerwie zimowej zespół, rozegrają w marcu.                                                                                            (jav)


  Oni trenują z KKS-em

  Marcin Żółtek, Adam Wasiluk, Krzysztof Walczak, Damian Czech, Filip Sówka, Patryk Tomaszewski, Bartłomiej Jóźwiak, Jacek Paczkowski, Łukasz Grabowski, Mateusz Gawlik, Michał Grzesiek, Jacek Gajewski, Konrad Chojnacki, Marcin Lis, Stayko Stoychev, Bartosz Cierniewski, Przemysław Balcerzak, Błażej Ciesielski, Aleks Szajowski, Beniamin Trzepacz, Dominik Domagalski, Jakub Machlański, Piotr Burski, Jakub Budrowski.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.