AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Cheap Tabacco w CKiS

DATA: 19 stycznia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Cheap Tabacco (fot. fb)

  Cheap Tabacco - jeden z najpopularniejszych zespołów nowej fali polskiego blues-rocka 7 lutego wystąpi na scenie kaliskiego CKiS

  Cheap Tobacco to czworo młodych ludzi przepełnionych energią i pasją, którą „zarażają” każdego, kto ich usłyszy. Mieszają style muzyczne w poszukiwaniu swojego własnego brzmienia. Potrafią wzruszyć, nakłonić do refleksji oraz porwać do szaleńczego, transowego tańca. Muzyka, jaką wykonuje zespół, nie jest łatwa do zdefiniowania... to fuzja rocka, emocji bluesowych, funky i... jeszcze coś. Kto raz ich usłyszy, będzie wracał po więcej!

  Cheap Tobacco powstał w 2010 w Krakowie. Mimo krótkiego stażu zagrali już na najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce, np. na Rawa Blues 2013 jako jeden z czterech zespołów reprezentujących stronę Polską, gdzie zajęli I miejsce. Pierwsze nagrody zdobyli także na festiwalu Kodex Blues 2012, na Ścinawa Blues Festiwal 2012 czy na Warta Mississippi Blues 2012 oraz w kategorii odkrycie roku 2013 kwartalnika „Twój Blues”, a nagrodę publiczności oraz dla najlepszej wokalistki i najlepszego basisty na XXII Festiwalu Blues Nad Bobrem. Ich muzykę można usłyszeć m.in. w radiowej Trójce w audycjach Panów Barona i Chojnackiego.

  Bilety: 25 zł do 31.01. i 30 zł od 01.02.
  Kasa CKiS tel. 62 76 52 552 

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.