AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Pomóżmy Halinie Mikołajewskiej, która w pożarze straciła cały dobytek

DATA: 22 stycznia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Halina Mikołajewska straciła w pożarze cały dobytek

  Fundacja "Bread of Life" organizuje pomoc dla Haliny Mikołajewskiej, która w pożarze straciła cały dobytek

  11 stycznia pożar strawił cały dobytek Haliny Mikołajewskiej z Kalisza. Około 7 rano w domu jednorodzinnym przy ul. Chmielnej doszło do wybuchu, chwilę później ogień objął cały budynek.

  Na miejscu zginęła jedna osoba - bratanek pani Haliny. Ona sama wraz synem i wnukiem ledwo uratowała się z płonącego domu.

  Niestety, pożar strawił praktycznie wszystko. Zniszczone zostały schody, ściany, okna, drzwi, instalacje i sprzęty. Straty oszacowano na 80 tys. zł. Dom nie był ubezpieczony.
  - Nie mamy nic, kompletnie nic, wszystko popalone. Ubrania nawet jak się wypierze, to śmierdzą tym dymem, nie nadają się do noszenia. Nie mamy mebli, nic nie mamy, wszystko jest popękane, popalone - mówiła dzienikarzom zrozpaczona Halina Mikołajewska.

   

   

   

   

   

   

  Pomoc dla pani Haliny organizuje między innymi kaliska fundacja Bread of Life.
   - Zwracamy się z prośbą o darowiznę w postaci; 40 m kabla elektrycznego 40 sztuk puszek i kontaktów elektrycznych, 30 płyt osb grubość 20 mm, kafelki, 150 kg tynku gipsu, zlewozmywaka wykładzinę - mówi prezes fundacji Bread of Life Tomasz Jeżyk. - Można też przyjść pomóc położyć elektrykę, 60 płyt kartonowogipsowych. Trzeba też wymienić także strop.

  Jak mówi Tomasz Jeżyk, dla pani Haliny liczy się dziś każda złotówka. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Bread of life: 40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 z dopiskiem "Dla Pani Haliny"

  (nel)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.