AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Zostań Miss Wielkopolski 2016!

DATA: 28 stycznia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Finalistki ubiegłorocznego konkursu Miss Wielkopolski. W środku Miss Wielkpolski 2015 Klaudia Strojwąs. Fot: organizatorzy konkursu.

  W sobotę, 30 stycznia odbędzie się pierwszy casting do konkursu Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2016.

  Casting zaplanowano w godz. 12:00-16:00 w Hotelu Mercure Poznań Centrum. Mogą się do niego zgłaszać dziewczęta i panie w wieku od 14 do 26 lat. Organizatorzy castingu proszą o zabranie przez kandydatki: dowódu osobistego lub legitymacji szkolnej, sukienki, kostium kąpielowego bikini, butów na wysokim obcasie (szpilki) oraz zgody rodziców lub opiekunów (w przypadku osób niepełnoletnich). Należy też wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie www.wielkopolskamiss.pl. Na niej można również dowiedzieć się więcej o konkursie piękności.

  W ubiegłym roku po koronę Miss Wielkopolski 2015 sięgnęła kaliszanka Klaudia Strojwąs, która znalazła się też później na finałowej gali Miss Polski w gronie dziesięciu najładniejszych kobiet w kraju.                                (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.