AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KOSZYKÓWKA. Czarne Pantery w Arenie

DATA: 1 kwietnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W pierwszy meczu w Słupsku na parkiecie najlepszy był Curtis Millage (w środku). Fot. Jakub Janecki.

  Groźne ,,Czarne Pantery'' przyjeżdżają w piątek do kaliskiej Areny na mecz z zespołem BM Slam Stal Ostrów. Spotkanie z Energą Czarni Słupsk rozpocznie się o godz. 20.00.

  Podopieczni Donaldasa Kairysa w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze. Zajmują obecnie 5 miejsce w tabeli Tauron Basket Ligi, a ostatnio pokonali m.in. Trefl Sopot, Polfarmex Kutno, Start Lublin i w ostatniej kolejce Rosę Radom. W tym sezonie drużyna ze Słupska wygrała 18 meczów, a przegrała tylko 7.

  Ostrowianie, który w hali Arena mają do rozegrania jeszcze trzy spotkania w tym sezonie są ostatnio w kryzysie. Stal przegrała cztery mecze z rzędu, ale wygranym spotkaniem z Czarnymi może przełamać swoją złą passę. O przełamanie serii porażek będzie jednak niezwykle trudno, tym bardziej, że w pierwszym spotkaniu obu drużyn w Słupsku Stal przegrała 77:83, choć na parkiecie szalał wtedy zdobywca 26 punktów Curtis Millage. - Musimy się zmotywować i jeszcze mocniej skoncentrować, dzisiejszy mecz z Czarnymi będzie dla nas dwa razy trudniejszy niż wtorkowy z AZS-em Koszalin -  zaznacza skrzydłowy BM Slam Stal, Adam Kaczmarzyk. - Jako druzyna, powinniśmy siebie wspierać. Chcemy powalczyć i pokazać przeciwnikom, że cały czas jesteśmy nieobliczalnym zespołem - mówi Zoran Sretenović, trener BM Slam Stal Ostrów.

  Początek piątkowego spotkania Stali Ostrów z Czarnymi Słupsk w Kalisz Arena o godz. 20.00.                                                                         (jav)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.