AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Greckie wesele w Kinie Kobiet. Bilety czekają.

DATA: 5 kwietnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  "Moje wielkie greckie wesele 2" już 18 kwietnia w ramach kolejnego Kina Kobiet w Heliosie. Mamy dla Was bilety.

  Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli  - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Na weselu, tym bardziej greckim, dobrej zabawie towarzyszyć muszą wspaniałe drinki. O tę stronę imprezy zadba świetny kaliski barman Dawid Dominiak z worldofdrinks.pl. Tuż przed konkursami panie będą miały okazję zobaczyć fantastyczny pokaz barmański!

  - Każda impreza w "Kinie Kobiet" jest tematyczna i mile widziane są specjalne elementy stroju - mówi Artur Szymczak z kaliskiego kina Helios. - Tym razem obowiązująelementy weselne. W kreacjach pań będziemy szukać pięknych sukien i welonów. Nagrodą w naszym konkursie z warunkami będzie Skoda Rapid Spaceback na weekend, z pełnym bakiem ufundowana przez salon Skoda Ignaszak.

  Początek imprezy - poniedziałek, 18 kwietnia 2016, o godz. 18:30.

  Mamy dla was podwójne zaproszenie na poniedziałkowe Kino Kobiet. Aby je zdobyć, napiszcie w komentarzach pod artykułem z czym kojarzy Wam się Grecja? Bawcie się dobrze! :)

   

  Podwójne zaproszenie na Kino Kobiet otrzymuje Zaneta Sołtysiak. Gratulacje! Bilety do odebrania w kasie kina.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.