KARATE. Czeskie medale

DATA: 5 kwietnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Kaliszanie podczas zawodów w Czechach.
    Srebrny i brązowy medal wywalczyli karatecy Kaliskiego Klubu Karate Kyokushinkai w VI Otwartych Mistrzostwach Czeskiej Republiki Hostinne 2016.

W imprezie, w której wzięło udział 142 zawodników z Czech, Niemiec i Polski, wystartowało trzech karateków kaliskiego klubu. - Kamil Piątowski zajął drugie miejsce przegrywając w finale z dużo bardziej utytułowanym zawodnikiem, Krzysztof Balcerek zdobył brązowy medal, a Mateusz Wasilewski wrócił z zawodów z nowym doświadczeniem - mówi Jakub Piątowski, instruktor Kaliskiego Klubu Karate Kyokushinkai. - Nasi zawodnicy na zawodach w Czechach bardzo udanie się zaprezentowali, a ich walki były bardzo emocjonujące.

Po zawodach kaliszanie zwiedzili miejscową atrakcję turystyczną "Skane Miasto". Treningi kaliskiego klubu odbywają się w SP nr 14.                   (jav)