AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

LIFESTYLE. Sportowa Niedziela z Fitness World

DATA: 7 kwietnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W minioną niedzielę klub Fitness World zorganizował sportowo-rekreacyjny event pod hasłem „Sportowa Niedziela”.

  Uczestnicy na rowerach wyruszyli z Kalisza do Gołuchowa. Na miejscu po chwili odpoczynku odbył się Cross Training na plaży. Po ostrym treningu uczestnikom należała się chwila relaksu i  pożywny fit posiłek

  - Fitness World zadbał również o przekąski z grilla, batony proteinowe i shake'i firmy Nutramino - menadzer klubu Błażej Majerowicz. Zwieńczeniem wydarzenia były sportowe konkurencje, między innymi odbyły się zawody w przeciąganiu liny, rzut talerzem oraz rzut piłką lekarską.

  Inicjatywa cieszyła się dużą popularnością, wzięło w niej udział około 70 osób, a na miejskiej plaży w Gołuchowie stawiła się liczna publiczność. Impreze towarzyszyła piękna pogoda oraz mnóstwo pozytywnych osób, chętnych do zabawy i zaciętych w rywalizacji.

  Organizatorami imprezy był Fitness World: menadżer klubu Błażej Majerowicz, trenerzy Przemysław Szmaja, Patrycja Mikołajczyk oraz Gabriela Pilich.

  Jak zapewniają organizatorzy, takich eventów w tym sezonie będzie naprawdę sporo. Szczegółowe informacjeznajdziecie na facebookowym profilu Fitness World.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.