AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W RATUSZU. Prezydent zlikwidował nieefektywne biuro promocji

DATA: 3 sierpnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Prezydent Grzegorz Sapiński rozwiązał Biuro Promocji i Informacji

  Po kolejnych zawirowaniach w ratuszowym biurze promocji prezydent Grzegorz Sapiński powiedział dość i zlikwidował jednostkę.

  Ratuszowe biuro promocji od początku budziło sporo kontrowersji. Głównie za sprawą Marcina Andrzejewskiego - zatrudnionego na umowę-zlecenie koordynatora biura. Mimo braku wykształcenia, nieformalnie kierował on pracą urzędników. Budziło to sporo kontrowersji i konfliktów.

  Na początku roku z pracy zrezygnowała ówczesna kierowniczka biura Katarzyna Ignasiak. Zatrudniona na jej miejsce po wygranym konkursie Barbara Niekrasz-Mielczarek również nie wytrzymała długo na swoim stanowisku i złożyła wypowiedzenie.

  Ostatecznie pod koniec czerwca prezydent rozwiązał umowę z Marcinem Andrzejewskim, a miesiąc później całkowicie rozwiązał Biuro ds. Promocji i Informacji Miejskiej.

  Jednostka została przekształcona w Biuro Komunikacji Społecznej. Niektóre dotychczasowe zadania Biura Promocji zostały przeniesione do Wydziału Kultury, Sztuki, Sportu i Turystyki.

  Imprezy miejskie związane z promocją, zaplanowane do końca tego roku, zrealizuje Biuro Komunikacji Społecznej. Od nowego roku będą je realizować Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Kaliszu oraz Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.   

  Obecnie w Biurze Komunikacji Społecznej zatrudnionych jest sześć osób. Kieruje nim Elżbieta Zmarzła, na stanowisku: rzecznika prasowego.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.