AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Maluchy opanowały rynek

DATA: 5 sierpnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na rynku doskonale bawili się przede wszystkim najmłodsi. Fot. Thomas Staszczyk.

  Młodzi i starsi kaliszanie wspólnie bawili się przed ratuszem. A wszystko to w ramach rozpoczętej wczoraj akcji Dziecięcych Czwartków w Mieście.

  Podczas wspólnej zabawy dzieci i rodziców, która zakończyła się o godz. 19.00 nie zabrakło przede wszystkim gier i zabaw ruchowych oraz specjalnego quizu z upominkami. Akcja Dziecięce Czwartki w Mieście potrwa do końca wakacji, a w każdy czwartek sierpnia na rynku najmłodsi będą mogli bawić się i uczyć jednocześnie. Organizatorzy akcji zaplanowali podczas niej sporo atrakcji. Wśród nich są m.in. zabawy i gry zespołowe oraz warsztaty. Każda z kolejnych imprez odbywać się będzie pod innym hasłem. I tak 11, 18 i 25 sierpnia dzieci poznają m.in. zasady zdrowego trybu życia, będą uczyć się asertywności i wezmą udział w grach integracyjnych. 

  Imprezy na rynku odbywać się będą od godz. 16.00 do godz. 19.00. Organizatorem akcji jest Miasto Kalisz, a całość odbywa się w ramach programu "Zdrowy Kalisz".                                                           (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.