PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Kapitalna inauguracja. KKS wygrał w Lęborku i czeka na Pogoń

DATA: 8 sierpnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Kaliszanie wygrali inauguracyjny mecz w III lidze. Fot. kkskalisz.pl

Początek tego sezonu należy zdecydowanie do KKS-u. Kaliszanie wygrali w sobotę na inaugrację III ligi z Pogonią Lębork 3:2.

KKS prezentuje się od początku tego sezonu wyśmienicie. Ograł dwie notowane wyżej drużyny w Pucharze Polski MKS Kluczbork i Polonię Bytom, a w środę gra z ekstraklasową Pogonią Szczecin (godz. 17.00 - Wał Matejki). W sobotę na inaugrację III ligi pokonał na wyjeździe beniaminka Pogoń Lębork. Do przerwy było 1:1, ale w drugiej połowie to kaliszanie strzelili dwie bramki rywalowi, tracą przy tym jednego gola. Goście wszystkie trzy gole zdobyli po trafieniach pary stoperów: Damiana Czecha (2) i Mateusza Gawlika.

Teraz w lidze piłkarzy KKS-u czekają mecze z Chemikiem Bydgoszcz (13 sierpnia u siebie), a potem na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia (20 sierpnia). Z taką formą kaliszanie w obu tych meczach mogą pokusić się o zwycięstwo. A już w środę wielkie spotkanie w ramach 1/16 Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Liczymy na niespodziankę!                                                (jav)