AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. "Boska Florence" z Meryll Streep w poniedziałkowym Kinie Kobiet. Mamy dla was bilety

DATA: 11 sierpnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W poniedziałek 22 sierpnia w Kinie Kobiet " "Boska Florence" z Meryll Streep. Bilety czekają.

  Fantastyczna, luźna atmosfera Kina Kobiet ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

  Jak na każdej imprezie, obowiązuje motyw przewodni. Sierpień to miesiąc, w którym powoli żegnamy lato i sezon działkowicza. Dlatego ty,m razem będa to ogrodniczki wraz z atrybutami ogrodnika typu: rękawiczki, wiaderka, konewki, kalosze itp.

  Seans: 22 sierpnia, godz. 18:30 (stoiska Partnerów od 17:30)

  Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na poniedziałkową imprezę. Aby je zdobyć  napiszcie, jaką rolę Meryl Streep lubicie najbardziej? :)

   

   

   

  Bilety otrzymuje Nikodem K.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.