AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Weekend z Food Truckami w Kaliszu

DATA: 26 sierpnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Od piątku do niedzieli potrwa Food Truck Festiwal - drugie w Kaliszu święto ulicznego jedzenia. Mobilne punkty gastronomiczne staną przy ul. Śródmiejskiej i Złotej.

  Drugi Food Truck Festiwal w Kaliszu rozpocznie się w piątek, 26 sierpnia, o godzinie 18.00, paradą serwujących jedzenie samochodów. Próbować specjałów kuchni z wielu zakątków świata będzie można w sobotę i niedzielę od godziny 11.00. 27 sierpnia oferta gastronomiczna mobilnych punktów gastronomicznych ma być dostępna do 21.00, natomiast dzień później, do 18.00. Organizatorzy nie wykluczają jednak, w przypadku dużego zainteresowania przedsięwzięciem, przedłużenia imprezy.

  Smokosze mogą spodziewać się m.in. specjałów kuchni amerykańskiej, belgijskiej, koreańskiej, tajlandzkiej i polskiej. Nie zabraknie oczywiście słodyczy. Na drugiej edycji Food Truck Festiwalu pojawią się także specjaliści od kuchni historycznej. Właściciele mobilnych jadłodajni będą serwować m.in. różne rodzaje pierogów, kanapek, burgerów, tortilli, czy tradycyjnych zapiekanek.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.