PIŁKA NOŻNA. Wpadka KKS-u. Wysoka porażka z Elaną

DATA: 29 sierpnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Piłkarze kaliskiego KKS-u przegrali w sobotę z Elaną Toruń 1:5. Fot. kkskalisz.pl

Wysoką porażkę z Elaną Toruń zanotowali piłkarze kaliskiego KKS-u.

KKS przegrał w sobotę z Elaną Toruń 1:5, a kibicei piłkarze z Kalisza z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. Goście objęli prowadzenie po strzale Tomasza Bzdęgi, a do przerwy Jędrzej Dorynek musiał jeszcze dwukrotnie wyciągać piłkę z siatki po trafieniach Patryka Aleksandrowicza. Elana po 45 minutach prowadziła już 3:0, a w drugiej połowie strzeliła jeszcze dwa gole. W 67 minucie goście prowadzili już 5:1, a honorowego gola dla KKS-u zdobył w 83. minucie Dominik Domagalski.                                                                                                                (jav)

KKS Kalisz - Elana Toruń 1:5 (0:3)
    Bramki: 0:1 Tomasz Bzdęga 10. min, 0:2 Patryk Aleksandrowicz 36. min, 0:3 Patryk Aleksandrowicz 42. min, 0:4 Łukasz Zagdański 47. min, 0:5 Damian Lenkiewicz 67. min, 1:5 Dominik Domagalski 83. min.

KKS Kalisz: Jędrzej Dorynek – Dominik Domagalski, Damian Czech, Marcin Lis, Łukasz Grabowski, Błażej Ciesielski (63. Konrad Chojnacki), Ivelin Kostov, Mateusz Gawlik, Stayko Stoychev (70. Jakub Budrowski), Joshua Balogun (76. Przemysław Balcerzak), Rafał Jankowski (70. Mateusz Stefaniak).

Elana Toruń: Bartosz Piotrowski – Michał Glanowski (64. Rafał Więckowski), Michał Steinke, Łukasz Uszalewski, Łukasz Zagdański, Patryk Aleksandrowicz, Jacek Figaszewski, Daniel Ciach, Maciej Stefanowicz (56. Damian Lenkiewicz), Tomasz Bzdęga, Krystian Karbowski (71. Robert Kłos).

Żółte kartki: Mateusz Gawlik (KKS) oraz Krystian Karbowski, Jacek Figaszewski (Elana).

Czerwona kartka: Jacek Figaszewski (Elana, 54. min, druga żółta)