AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WYPADKI. Niebezpiecznie na drogach

DATA: 4 października 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Dębe, fot. OSP Pólko

  Trudne warunki panujące w poniedziałek na drogach były najprawdopodobniej przyczyną trzech wypadków w powiecie kaliskim. W ich wyniku jedna osoba zginęła a cztery zostały ranne.

  W poniedziałek od rana pogoda nie rozpieszczała kierowców. Intensywne opady deszczu sprawiły, że na śliskich drogach było bardzo niebezpiecznie.

  Seria niebezpiecznych zdarzeń na drogach zaczęła się od tragicznego w skutkach wypadku na trasie Kalisz-Września. W miejscowości Jastrzębniki doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Do szpitala trafiły dwie kobiety podróżujące osobówką, niestety jedna z nich zmarła po przewiezieniu do szpitala.

  Kolejne groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce wieczorem w miejscowości Godziesze Wielkie. Do wypadku drogowego doszło na ul. Ostrowskiej, gdzie osobowe BMW, którym podróżowały trzy młode osoby z dużą prędkością uderzyło w słup lini energetycznych. Kierowca najprawdopodobniej, w wyniku złych warunków atmosferycznych panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem. W wypadku ranne zostały wszystkie trzy osoby znajdujące się w pojeździe. Pogotowie ratunkowe zabrało je do szpitala. W wyniku zdarzenia zerwane zostały linie energetyczne a część mieszkańców pozbawiona była prądu.

  W godzinach popołudniowych do wypadku doszło również w miejscowości Dębę. Tam na prostym odcinku drogi dachował samochód osobowy. Autem podróżowały trzy osoby. Na szczęście, żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie została ranna.                                                 Marta Kałużna

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.