AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA ŻYWO. Debata - uchodźcy czy imigranci ekonomiczni? Pomoc czy islamizacja Europy?

DATA: 7 października 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Imigranci czy uchodźcy? Pomoc czy islamizacja Europy? Kaliski Klub Obywatelski zaprasza do dyskusji. Oglądajcie i komentujcie na żywo.

   "Uchodźcy, czy emigranci ekonomiczni? Pomoc humanitarna, czy islamizacja Europy?" to temat dzisiejszej debaty zorganizowanej przez Kaliski Klub Obywatelski w Centrum Konferencyjnym Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Gośćmi piątkowego spotkania są Witold Repetowicz oraz Bassam Aouil. Spotkanie prowadzi pochodzący z Syrii kaliski radny i przedsiębiorca Eskan Darwich.

  OGLĄDAJCIE I KOMENTUJCIE

   

   

   

  Witold Repetowicz to dziennikarz i analityk ds. stosunków międzynarodowych, a także autor licznych reportaży z regionów objętych konfliktami zbrojnymi, które były publikowane m.in. w Rzeczpospolitej, Tygodniku Powszechnym i Polska The Times.

  Bassam Aouil to psycholog i seksuolog, prof. nadzw. Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ekspert w dziedzinie kultury i języka arabskiego, autor i redaktor 12 książek naukowych i wielu artykułów m.in. z zakresu problematyki bliskiego wschodu i dialogu międzykulturowego.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.