AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Oldboye na turnieju w Kleczewie

DATA: 7 listopada 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  - Ze względu na kontuzje, do Kleczewa pojechaliśmy jedynie w 9-osobowym składzie - mówi Jakub Banasiak (na zdj. z pucharem) rozgrywający weteranów KPR Szczypiorno Kalisz

  6. miejsce zajęli oldboye KPR Szczypiorno Kalisz, podczas Turnieju Piłki Ręcznej Weteranów w Kleczewie. Krzysztof Pernak z kaliskiego zespołu wywalczył tytuł króla strzelców.

  Kaliszanie trafili do silnej grupy eliminacyjnej. W pierwszym pojedynku po zaciętym i wyrównanym meczu przegrali z ekipą z Koronowa. W drugim pojedynku ulegli nieznacznie późniejszym zwycięzcom – ekipie Śląska Wrocław, a w kolejnym spotkaniu rozbili drużynę z Obornik Śląskich, która jako jedyna pokonała z kolei wrocławian. Po zsumowaniu punktów okazało się, że Szczypiorno Kalisz zagra mecz o 5. Miejsce z zespołem ze Złotoryi.

   

  - Do przerwy toczyliśmy wyrównany bój, ale po zmianie stron zaznaczyła się przewaga rywali - mówi Jakub Banasiak, rozgrywający Szczypiorna. - Wyraźnie brakowało nam sił, ale trudno się dziwić - ze względu na kontuzje do Kleczewa pojechaliśmy jedynie w 9-osobowym składzie.

   

  Kolejny turniej kaliszanie rozegrają na początku roku w Dziwnowie, gdzie będą bronić pierwszego miejsca. A już 19 marca kolejny turniej old bojów w piłce ręcznej zostanie rozegrany w Kaliszu.

  (pik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.