AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Wigilia na Kaliskim Rynku – pomóżmy Frankowi, Piotrowi, Amelce, Agacie i Mateuszowi

DATA: 16 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Dochód z tegorocznej „Wigilii na Kaliskim Rynku” zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Bread of Life - Franka, Piotra, Amelki, Agaty i Mateusza.

  Będzie smacznie, muzycznie i kolorowo, ale przede wszystkim świątecznie i charytatywnie. W sobotę, 17 grudnia, od godz. 12.00 do godz. 20.00, na placu przed ratuszem odbędzie się 5. edycja „Wigilii na Kaliskim Rynku” - akcji, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Bread of Life - Franka, Piotra, Amelki, Agaty i Mateusza.

   

  W tym roku akcja nabierze wyjątkowego charakteru - o godzinie 15.30 odbędzie się pierwsza w Polsce próba ustanowienia rekordu Polski Guinnessa w największej ilości osób przebranych za anioły. Regulamin. 

  Głównym celem przedsięwzięcia jest oczywiście zbiórka środków na leczenie podopiecznych Fundacji Bread of Life. W tym roku będziemy mieli okazję pomóc Frankowi, Piotrowi, Amelce, Agacie i Mateuszowi.

  - Tak jak w poprzednich latach chcemy pomóc pięciu różnym osobom z rożnymi schorzeniami. Podczas wigilii, w specjalnie ustawionych domkach będzie można kupić rękodzieło i zjeść ciepły posiłek w postaci pierogów oraz barszczu – mówi Tomasz Jeżyk z Fundacji Bread of Life. - Dzięki kilku edycjom wigilii sfinansowaliśmy rehabilitację dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym oraz zakup specjalistycznego sprzętu i leków. Głęboko wierzymy, że to dzięki wam, kaliszanom było możliwe uratowanie kilku istnień ludzkich. Zapraszam ponownie na "Wigilię na Kaliskim Rynku"!

  Anna Błaszczyk / UM

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.