AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W ARENIE. Gala sportów walki. Rządek wraca na ring

DATA: 10 listopada 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W walce wieczoru zaprezentuje się Filip Rządek.

  W sobotę, 12 listopada w kaliskiej Arenie odbędzie się kolejna edycja turnieju A1. Swoje pojedynki stoczą kaliszanie Filip RządekSebastian Skrzypczyński.

  W walce wieczoru wystąpi kaliszanin Filip Rządek, który jest prekursorem muay thai w Polsce i posiada pięć zawodowych 
  pasów. Jest nie tylko zawodnikiem ale i założycielem klubu Arkadia Kalisz. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik z Tajlandii Pok Bill. Walka ta odbędzie się na zasadach Muay Thai 5×3min w kat. wag do 70kg. Dla kaliszanina będzie to powrót na ring po kontuzji. - Oceniam swoją formę wysoko, ostatnie tygodnie spędziłem na intensywnych treningach, i czuję, że jestem dobrze przygotowany do tej walki - powiedział przed pojedynkiem Filip Rządek. - Jeśli chodzi o mojego rywala, to wiem że pochodzi z Tajlandii, choć obecnie mieszka w Finlandii. Jak każdy Tajlandczyk ma mocne kopnięcie i jest bardzo waleczny. Ale ja nie lubię oceniać swoich rywali, wchodzę do ringu i robię swoje.

  Drugą z walk wieczoru będzie walka Aleksandra Kruka z Anisem Bouzidem (zawodnik z Belgii pochodzący z Maroka). Będzie to walka na zasadach K1 3×3min. Trzecią z walk wieczoru będzie walka Bartosza Batry reprezentującego barwy klubu KO Gym Muay Thai Wrocław a jego przeciwnikiem będzie Deo Phetsangkhat (225 walk i 196 wygranych). Na kaliskiej gali odbędzie się także walka na zasadach MMA, w której zmierzą się Artur Zientalak reprezentujący Arkadię Kalisz z Rafałem Mitkiem z Rio Graplin Ostrów Wlkp.

  Walką numer pięć będzie walka bokserska, w której zawalczy kaliski pięściarz Sebastian Skrzypczyński a jego przeciwnikiem będzie zawodnik z Białorusii Paweł Hrystkhavets. Drugą walkę w boksie zawodowym zaprezentuje Kamil Gardzielik, który jest kilkukrotnym amatorskim mistrzem Polski i ma na swoim koncie ponad 200 pojedynków. W programie znajdą się także inne walki w K1 i muay thai.

  III Zawodowa Gala Muay Thai w Kaliszu i kolejna edycja turnieju A1 rozpocznie się w Arenie o godz. 19.00. Godzinę wcześniej na ringu zaprezentują się najmłodsi zawodnicy Arkadii Kalisz. Organizatorem imprezy jest Federacja A1, której prezydentem jest znany propagator sztuk walki w Polsce kaliszanin Arkadiusz Wełna.                                                          (jav)

   

  Bilety na galę do nabycia w:

  - Sklepie OCTAGON ul. Wolności 17 Ostrów Wlkp
  - Hali OSRiR ul. Łódzka 19-29 Kalisz
  - Hali ARENA ul. Hanki Sawickiej 22-24
  - Fotograf ul. Babina 4
  - Na stronie kup bilet: kupbilet.onet.pl/index.php

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.