KOSZYKÓWKA. KKS w końcu wygrał. Będzie lepiej?

DATA: 16 listopada 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Koszykarze KKS-u w końcu przełamali złą passę i wygrali mecz w II lidze.

Kaliszanie początku tego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Sześć porażek i jedno zwycięstwo to bilans ekipy KKS-u przed meczem z Sokołem Międzychód. W niedzielę po zaciętej walce gospodarze wygrali jednak z tym zespołem w hali przy ul. Łódzkiej jednym punktem 67:66.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla gospodarzy, którzy w pierwszej kwarcie przegrywali już 0:12, a po 10 minutach gry 21:12. Od drugiej kwarty kaliski zespół konsekwentnie jednak gonił wynik. Końcówka spotkania była bardzo zacięta, a kaliszanie wygrali ten mecz jednym punktem 67:66.

W następnym spotkaniu kaliszanie zmierzą się z Rawią Rawicz, a to spotkanie odbędzie się 19 listopada.                                               (jav)

KKS Energa Drogbruk Kalisz - Sokół Marbo Międzychód 67:66 (12:21, 15:14, 22:12, 18:19)

KKS Kalisz: Przemysław Galewski (19, 4×3), Łukasz Wojciechowski (17, 2×3), Jakub Kołodziej (13, 1×3), Blażej Pawlik (5, 1×3), Tobiasz Kol, Tomasz Bartkowski, Patryk Kowalski.

Sokół Międzychód: Jarosław Kalinowski (22, 3×3), Marcin Chodkiewicz (15, 1×3), Łukasz Kwiatkowski (8), Mikołaj Smarzy (1×3), Adam Chodkiewicz (5), Adam Adamski (4), Bartosz Zawadzki (3, 1×3), Maciej Wejman (2), Patryk Bielecki.