AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Zostań Miss Wielkopolski i wyjedź do Hollywood

DATA: 17 listopada 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Castingi na miss odbywać się będą w wielu miastach. Fot. organizatorzy konkursu

  Samochód i wyjazd do Hollywood na rozdanie Oscarów można wygrać w konkursie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017. Najbliższy casting odbędzie się w weekend w Ostrowie.

  W konkursie piękności mogą wziąć udział panie w wieku 15-27 lat, a do castingów mogą zgłaszać się kandydatki z całej Polski. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować później nie tylko region, ale i nasz kraj w prestiżowych konkursach międzynarodowych jak i ogólnopolskich. - Głównymi nagrodami w konkursie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017 będą samochód osobowy, skuter miejski oraz wyjazd do Hollywood na najbardziej prestiżową galę rozdania nagród filmowych, Oscary 2017  - napisali w oświadczeniu organizatorzy konkursu piękności.

  Dwa najbliższe castingi na miss, w których mogą wziąć udział kaliszanki i mieszkanki naszego powiatu, odbędą się 19 listopada w Lesznie (godz. 13:00-16:00 klub Heaven) oraz 20 listopada w Ostrowie Wielkopolskim (godz. 13:00-16:00 Venus Club). Kandydatki na miss powinny zabrać ze sobą: dowód osobisty lub legitymację szkolną, sukienkę, kostium kąpielowy bikini, buty na wysokim obcasie (szpilki) oraz zgodę rodziców lub opiekunów (w przypadku osób niepełnoletnich). Przed przybyciem należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie konkursu www.wielkopolskamiss.pl                                                                 (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.