AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Ostatnie w tym roku pokazy z cyklu Kultura Dostępna w Kinie Helios

DATA: 29 listopada 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  1 grudnia w Heliosie polski thriller "Na granicy" z Marcinem Dorocińskim

  W grudniu oprócz najpopularniejszych komedii romantycznych, „Listów do M. 2” i „Planety Singli” w Heliosie polskie thrillery – „Na granicy” i „Hel”, a także dramat „Kamper”.

  Kino Helios z inicjatywy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury oferuje swoim widzom możliwość szerokiego dostępu do polskiej sztuki filmowej. Jednym z założeń projektu Kultura Dostępna jest zniwelowanie barier finansowych wśród odbiorców kultury. Dzięki temu mamy przyjemność zaprosić wszystkie osoby pragnące obejrzeć dobre polskie filmy na dużym ekranie w cenie 10 zł. Pokazy odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:00.

  Grudniowe seanse w kinie Helios w ramach Kultury Dostępnej rozpoczyna pokaz „Na granicy”, thrillera z Marcinem Dorocińskim i Andrzejem Chyrą w rolach głównych. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami i opowiada o wyprawie ojca i syna w Bieszczady. Z czasem okazuje się, że wyjazd zamienia się w niebezpieczną grę o przetrwanie. Seans 1 grudnia, g.18.00.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tydzień później, 8 grudnia, w ramach Kultury Dostępnej zostanie wyświetlony hit polskiego box office’u z 2015 roku „Listy do M. 2”. Film obejrzało już ponad 2,9 mln widzów! Największe gwiazdy polskiego kina ponownie razem wystąpili na ekranie. Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Maciej Zakościelny i Marta Żmuda-Trzebiatowska wcielili się w bohaterów, którzy nie tylko rozśmieszą do łez i wzruszą, a przede wszystkim udowodnią, że najlepszym prezentem dla każdego jest miłość.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mania i Kamper to bohaterowie kolejnego filmu, na którego pokaz serdecznie zapraszamy. Kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dzisiaj wiodą spokojne, wspólne życie. Kiedy Mania poznaje uznanego szefa kuchni, zaczyna się zastanawiać czy na pewno chce spędzić resztę życia z beztroskim i infantylnym Kamperem. Seans „Kampera” odbędzie się 15 grudnia w kinie Helios.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tuż przed Świętami ponownie zapraszamy widzów na thriller. „Hel” to film o dochodzeniu, które toczy się w sprawie tajemniczej zbrodni. Losy nieznanych sobie osób łączą się, a policyjne śledztwo odkrywa niewygodne fakty. „Hel” wyświetlimy 22 grudnia.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W ostatni czwartek tego roku kino Helios zaprasza na „Planetę Singli”. Bohaterką filmu jest niepoprawna romantyczka Ania (Agnieszka Więdłocha), której internetowe randkowe przygody pokazywane są w programie rozrywkowym prowadzonym przez Tomka (Maciej Stuhr). Gdy Ania pozna mężczyznę idealnego – Antoniego (Michał Czernecki), Tomek będzie musiał stanąć przed trudnym wyborem: ratować oglądalność programu czy uczucie, jakie żywi wobec Ani. Seans filmu odbędzie się 29 grudnia.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Serdecznie zapraszamy do kina Helios w każdy czwartek o godzinie 18:00 na seanse w ramach Kultury Dostępnej. Bilety w cenie 10 zł dla każdego można zakupić w kasach kina lub za pomocą strony internetowej oraz zarezerwować na stronie kina.

   

  UWAGA KONKURS! Mamy dla Was zaproszenie na czwartkowy seans "Na granicy" z  Marcinem Dorocińskim. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzu pod arykułem, jaki jest wasz ulubiony film, którego akcja toczy się w górach? :)

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.