AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Przepis na udane święta? Poznasz w Galerii Amber z finalistami MasterChef!

DATA: 29 listopada 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Jednym z gości imprezy będzie finalista popularnego programu kulinarnego MasterChef Adam Kozanecki. Fot. Facebook Adama Kozaneckiego.

  Jaki jest przepis na udane święta? Ten sekret poznasz w sobotę w Galerii Amber. Podczas imprezy ''Przepis na udane Święta” nie zabraknie wielu rodzinnych atrakcji i konkursów z nagrodami, a smakowite dania świąteczne zaprezentują finaliści popularnego programu MasterChef. 

  Impreza „Przepis na udane Święta” odbędzie się w sobotę, 3 grudnia w godz. 12:00 - 18:00. Na ten jeden magiczny dzień, Galerię Amber opanują amatorzy kuchni oraz wszyscy, którzy szukają niebanalnych pomysłów na święta. Spotkanie odbędzie się w specjalnie zaaranżowanej kuchni Merry Christmas i Świętego Mikołaja, gdzie czekać będą smakowite atrakcje. Wśród nich: pokazy kulinarne prowadzone przez Adama Kozaneckiego finalistę z MasterChef oraz Karola Labudę z MasterChef Junior. - Adam zaprezentuje tradycyjne wigilijne dania w niezwykłych odsłonach, natomiast Karol Labuda podzieli się najsłodszymi przepisami na świąteczne wypieki. Szefowie także zaproszą do kuchni ochotników na wspólne gotowanie, a na koniec odbędzie się degustacja wigilijnych smakołyków - zachęcają organizatorzy imprezy.

  Ale to nie koniec atrakcji. Imprezę poprowadzą Święty Mikołaj oraz Merry Christmas, w której rolę wcieli się aktorka gdyńskiego Teatru Muzycznego Izabela Pawletko. Solistka i Mikołaj zaśpiewają świąteczne piosenki oraz kolędy w jazzowych aranżacjach. 

  Ponadto w programie sobotniej imprezy znajdą się inne atrakcje: prezentacja inspiracji na dekorację wigilijnego stołu, świąteczne opowieści, warsztaty cukiernictwa i tworzenie świątecznych ozdób dla dzieci oraz wspólne tworzenie ogromnego choinkowego Łańcucha Pozytywnych Uczuć, którym udekorowane zostanie wnętrze Galerii Amber. Maluchy otrzymają świąteczne upominki. Nie zabraknie też zielonej choinki, rozgrzanego kominka, skarpet na prezenty oraz unoszących się w powietrzu świątecznych zapachów pierników i goździków.                                                           (nel)

   

  Merry Christmas i Święty Mikołaj szukają ochotników, którzy wezmą udział w Konkursie Lepienia Pierogów na Czas!

  Stań w szranki z Adamem Kozaneckim i Karolem Labudą, finalistami programów Masterchef i Masterchef Junior i w określonym czasie ulep jak najwięcej pierogów - Zegar Masterchefa tyka! Do wygrania m.in. Play Station III oraz inne atrakcyjne nagrody! Zgłoś swój udział, wyślij e-mail na adres: artmedia@artmedia.gda.pl

  Szczegółowe  informacje przekażemy w wiadomości zwrotnej. Konkurs odbędzie się w sobotę, 3 grudnia podczas wydarzenia „Przepis na udane Święta”. 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.