AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. "Firmowa Gwiazka" w Kinie Kobiet. Rozdajemy bilety

DATA: 5 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  5 grudnia w Kinie Kobiet - "Firmowa Gwiazka"

  Dziś w Kinie Kobiet imprezowa komedia "Firmowa Gwiazka" z Jenifer Aniston. Mamy dla Was bilety.

  Dziś w Kinie Kobiet przedepremiorowo "Firmowa Gwiazdka" z Jeniffer Aniston. Początek imprezy o godz. 18:30 (stoiska Partnerów już od 17:30).

  Jak na każdej imprezie, pamiętamy o motywie przewodnim. Na grudniowy seans organizatorzy zapraszają w stylizacjach świątecznych. Sweterki w reniferki, czapki Mikołaja, bombki i łańcuchy… Im więcej, tym lepiej!

  W foyer Kina rozstawione zostanie Mikołajkowe atelier fotograficzne, gdzie każda z pań będzie mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z przyjaciółką czy koleżanką

   

  Firmowa impreza gwiazdkowa, zwana popularnie "śledzikiem" to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok Święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć, jak doszło do tego "niepokalanego poczęcia". Zobaczcie, co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na dzisiejsza imprezę. Aby je zdobyć, napiszcie w komentarzach, czego nie powinno zabraknąć na świątecznej firmowej imprezie? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy. ;)

  Wygrywa Sylwia Katarzyna Chowańska. Gratulacje! Bilety do odebrania w kasie kina. Dobrej zabawy! :)

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.