AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA (FOTO). Świąteczna kuchnia w Galerii Amber z finalistami MasterChef

DATA: 5 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Podczas imprezy nie zabrakło wielu atrakcji, m.in. konkursu lepienia pierogów z nagrodami. Fot. Kuba Ciesielski.

  Unoszący się zapach piernika i goździków, a w tle kolędy w oryginalnych aranżacjach. Znani z programu MasterCher kucharze lepiący pierogi i Święty Mikołaj rozdający dzieciom prezenty. Tak było podczas sobotniej imprezy ''Przepis na udane Święta”, która odbyła się w Galerii Amber. 

  Sobotnie wydarzenie odbyło się w specjalnie zaaranżowanej kuchni Merry Christmas i Świętego Mikołaja, gdzie na wszystkich czekały smakowite atrakcje. Wśród nich pokazy kulinarne prowadzone przez Adama Kozaneckiego finalistę programu MasterChef oraz Karola Labudę z MasterChef Junior. Adam zaprezentował tradycyjne wigilijne dania w niezwykłych odsłonach, natomiast Karol Labuda podzielił się najsłodszymi przepisami na świąteczne wypieki. Szefowie zaprosili również do kuchni ochotników na wspólne gotowanie, a na koniec odbyła się degustacja wigilijnych smakołyków.

  Podczas imprezy odbył się konkurs lepienia pierogów, a do wygrania były m.in.: Play Station 3 oraz inne atrakcyjne nagrody. Nie zabrakło również inspiracji na dekorację wigilijnego stołu, świątecznych opowieści, warsztatów cukiernictwa i tworzenia świątecznych ozdób dla dzieci oraz wspólnego tworzenia ogromnego choinkowego Łańcucha Pozytywnych Uczuć, którym udekorowane zostało wnętrze Galerii Amber. Maluchy otrzymały też od Świętego Mikołaja świąteczne upominki.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.