AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. "Wszystkie nieprzespane noce" w Kinie Konesera

DATA: 12 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Obsypany nagrodami film Michała Marczaka "Wszystkie nieprzespane noce" w środowym Kinie Konesera w Heliosie. Mamy dla was bilety.

  Kino konesera to cykliczne pokazy filmowe, filmy wybitnych reżyserów, produkcje nagradzane na międzynarodowych festiwalach, kino niezależne. W najbliższą środę w heliosie obejrzymy "Wszystkie nieprzespane noce" - głośny film Michała Marczaka.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Krzysiek kończy trwający pięć lat związek z pierwszą dziewczyną i przeprowadza się do mieszkania najlepszego kumpla, Michała. Obaj rzucają się w wir nocnego życia, od kameralnych "domówek" przez imprezy klubowe i plenerowe festiwale. Nie przejmują się niczym, nie ustając w pogoni za znalezieniem swojego miejsca w życiu. Ze szczerych rozmów, całonocnych zabaw i wędrówek wyłania się obraz marzeń, ale także lęków i frustracji. Nagłe pojawienie się w ich życiu byłej dziewczyny Michała, tajemniczej Evy, wystawi ich przyjaźń na próbę. Pulsująca w rytmie uczuć i muzyki historia opowiedziana zostaje z perspektywy przyjaciół, uwikłanych w miłosny trójkąt.

  Emisja: 17.45 - środa, 14. grudnia

   

  Mamy dla Was podwójne zaprosznie na środowy seans. Aby je zdobyć, napiszcie w komentarzach jakie nagrody ma na koncie film Michała Marczaka. Powodzenia! :)

  Agnieszka Lewkowicz zapraszamy na film! Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.