AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Calisia bez wygranej. Proxima znów lepsza

DATA: 15 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Siatkarki MKS Calisia tym razem nie mogą zaliczyć ostatniego występu do udanych. Fot. Karina Zachara.
  Po raz drugi w tym sezonie siatkarki Proximy Kraków okazały się lepsze od Calisii. 

  Na początku sezonu kaliszanki przegrały w Krakowie 1:3. W środę uległy krakowiankom 0:3. We wszystkich trzech setach podopiecznym trenera Daniela Przybylskiego udało się dotrzymywać kroku rywalkom tylko na ich początku. W pierwszy secie miejscowym udało się uzbierać 19 punktów. W drugiej i trzecie partii było jeszcze gorzej. Kaliszanki zdobyły w nich odpowiednio po 15 i 17 punktów. Inna sprawa, że do wczorajszego pojedynku gospodynie przystąpiły mocno osłabione, a w ich składzie nie zagrała kontuzjowana serbska środkowa Ivana Isailović. - Nieobecność „Isi” ułatwiła przeciwniczkom grę. Na środku robiły, co chciały, bo u nas praktycznie nie było bloku – powiedziała po meczu Marta Kuehn-Jarek, libero i druga trener Calisii. - Momentami przykro było patrzeć, ale takie mecze też muszą się zdarzyć. Mamy materiał, z którego trzeba wyciągnąć wnioski

  W najbliższy poniedziałek siatkarki MKS-u Calisia rozegrają ostatnie ligowe spotkanie w tym roku. W hali Arena podejmą SMS PZPS Szczyrk. Ten mecz miał się pierwotnie odbyć w sobotę, ale został przełożony na poniedziałek.

  (jav) 

  MKS Calisia Kalisz – Proxima Kraków 0:3 (19:25, 15:25, 17:25)
  MKS: Grzanka, Łysiak, Drewniak, Łukasiewicz, Grobys, Vlk oraz Kuehn-Jarek (l), Głowiak, Andrzejczak, Karpińska, Pytlarz.
  Proxima: Słonecka, Jaroszewicz, Kropidłowska, Budzoń, Ponikowska, Krochmal oraz Bulbak (l), Widera, Boguszewska, Janicka.
  Sędziowali: Marcin Kolano i Barbara Kijowska (Szczecin).

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.