AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA HALOWA. Brąz dla Kościuszki

DATA: 19 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Drużyna z II LO im. T. Kościuszki w Kaliszu zajęła trzecie miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Halowej Piłce Nożnej. 

  Do finałowych rozgrywek, które zorganizowane zostały w hali sportowej przy Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich przystąpiło 8 najlepszych zespołów z województwa. W Kaliszu zjawiły się szkolne reprezentacje z Poznania, Krotoszyna, Wągrowca, Opalenicy, Koła, Śremu, Krobi oraz gospodarze. Drużyna z II LO, prowadzona przez trenera Andrzeja Prusa, świetnie poradziła sobie na etapie potyczek grupowych, niestety w półfinale uległa ekipie ZSP 1 Wągrowiec 0:2 i ostatecznie zajęła w turnieju trzecie miejsce. Statuetkę dla najlepszego bramkarza zgarnął Mikołaj Jaśkiewicz, który odebrał  nagrodę z rąk Zdzisława Urbańczyka, prezesa SZS ''Wielkopolska". 

  Zwyciężyła drużyna ZST Koło, która pokonała w finale ZSP 1 Wągrowiec 4:1, a królem strzelców został Norbert PiskorskiKoordynatorem finałowych zmagań, z ramienia Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego, był Waldemar Olszyna.

  (jav)

   

  Reprezentacja II LO zagrała w składzie: Jakub Budrowski (2G), Mikołaj Jaśkiewicz (1E), Jakub Kania (2D), Bartosz Kaźmierczak (2D), Wiktor Leszka (2D), Bartosz Martyna (2E), Szymon Pacholski (2F), Maksymilian Piasecki (2B), Marcin Walendzik (3G), Zbigniew Tomczyński (1E). Opiekun: Andrzej Prus. 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.