AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FILM. „Ukryte piękno” przedpremierowo w kinie Helios

DATA: 21 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Od 25 grudnia Kino Helios zaprasza na przedpremierowe pokazy „Ukrytego piękna”, poruszającego dramatu z gwiazdorską obsadą aktorską.

  Bohaterem filmu jest Howard Inlet (Will Smith), dobrze zapowiadający się specjalista z branży reklamowej, mieszkający w Nowym Jorku. Niestety po śmierci córki świat Howarda zawala się, a on sam zaczyna chorować na depresję. Mimo terapii mężczyzna powoli usuwa się z normalnego życia, dlatego jego przyjaciele, Claire (Kate Winslet), Whit (Edward Norton) i Simon (Michael Peña) usiłują pomóc zagubionemu mężczyźnie. Howard wierzy, że światem rządzi miłość, śmierć i czas, a nawet zaczyna pisywać listy adresowane do nich właśnie. Z czasem w życiu Howarda pojawiają się personifikacje Miłości (Keira Knightley), Czasu (Jacob Latimore) oraz Śmierci (Helen Mirren), które przekazują mu życiowe prawdy, dzięki którym będzie mógł sobie poradzić ze śmiercią ukochanej córki.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Za reżyserię odpowiedzialny jest David Frankel, który wyreżyserował także takie tytuły jak: „Diabeł ubiera się u Prady” i „Kompania braci”. „Ukryte piękno” to wzruszający film o emocjach i uczuciach, idealny do obejrzenia w świąteczny dzień w rodzinnym gronie.

  - Serdecznie zapraszamy do kina Helios na przedpremierowe seanse „Ukrytego piękna”, które odbędą się już w pierwszy dzień Świąt - mówi dyrektor kina Helis, Barbara Mąkosa. - Bilety można zarezerwować na stronie kina. Film do standardowego repertuaru wejdzie od 30 grudnia br.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.