AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Bezpieczna i piękna opalenizna na Sylwestra. Wygraj zabieg w Urodomanii

DATA: 27 grudnia 2016 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Przygotuj się na sylwestrową noc i zafunduj sobie bezpieczną i piękną opaleniznę. Mamy dla Was voucher na zabieg w kaliskim salonie UrodoMania.

  Wielkimi krokami zbliża się gorąca sylwestrowa noc oraz karnawałowe imprezy. To czas kiedy kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie i zmysłowo. Modne stylizację, perfekcyjny makijaż i zadbana, opalona skóra ciała to niezbędne elementy, na które zwracamy uwagę przygotowując się na ważne wydarzenie.

  Idealnym rozwiązaniem dla zabieganych klientów, oczekujących natychmiastowej i naturalnej opalenizny w niebywale krótkim czasie jest zabieg opalający - Fake Bake Spray Tan, który polega na rozpyleniu na powierzchni skóry kosmetyku w postaci delikatnej mgiełki. Ten rewolucyjny zabieg to bezpieczna i niewymagająca promieni słonecznych opalenizna, która do pełnego rozwinięcia się potrzebuje ok. 24h.

  Wyjątkowa formuła preparatów samoopalających Fake Bake zawiera najlepsze naturalne składniki brązujące: DHA, Erytrulozę oraz DMI. Najwyższej jakości DHA w połączeniu ze zwiększającym jego wchłanianie DMI reaguje z aminokwasami powierzchownej warstwy naskórka przekształcając się w opaleniznę idealnie dopasowaną do naturalnego odcienia skóry. Erytruloza rozwija opaleniznę wolniej, przez co efekt utrzymuje się dłużej.

  W tym połączeniu składniki zapewniają naturalnie wyglądającą opaleniznę, minimalizując ryzyko powstawania smug i przebarwień. Dzięki nim opalenizna blednie powoli i równomiernie, zachowując naturalny wygląd przez cały czas.

  Mamy dla Was voucher na zabieg opalający - Fake Bake Spray Tan w kaliskim salonie UrodoMania - Maria Młynarczyk. Aby go zdobyć, napiszcie w komentarzach pod artykułem, gdzie i z kim będziecie bawić się na Sylwestra. :) Najciekawsze opcje nagrodzimy!

   

  Renata Gajewska - gratulujemy i zapraszamy na zabieg opalający! :) Termin do uzgodnienia pod numerem telefonu: 781 390 872

   

  UrodoMania - Maria Młynarczyk

  Kalisz, ul. Łódzka 37

  T. 781 390 872
  facebook.com/urodomaniakalisz

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.