AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Ferie z KKS-em

DATA: 5 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na sportowe ferie zaprasza KKS Kalisz. Fot. kkskalisz.pl

  Można się jeszcze zapisywać na KKS Winter Camp, zimowe półkolonie sportowe organizowane przez KKS Kalisz.

  KKS Winter Camp, czyli ferie na sportowo to kolejna inicjatywa Kaliskiego Klubu Sportowego skierowana do najmłodszych kaliszan. Nie tylko zawodników KKS-u Kalisz, ale wszystkich, dziewczynek i chłopców z roczników 2006-2011, którzy chcą aktywnie i ciekawie spędzić zimową przerwę w nauce. - Atrakcji nie zabraknie - zapewnia Paulina Wesołowska, koordynatorka akcji KKS Winter Camp. - W planie mamy zajęcia z piłki nożnej i tenisa, treningi umiejętności indywidualnych w grupach 2-3 osobowych, mini turniej, gry i zabawy sportowo-ruchowe w hali i w plenerze, zabawy muzyczne, zajęcia konstruktorskie, warsztaty plastyczno-techniczne, pokaz talentów oraz konkursy sprawnościowe i plastyczne z nagrodami. Będzie też wycieczka do kina, wizyta w bajkolandzie lub na kręgielni. Na każdego z uczestników czeka ciepły obiad, drobne upominki i dyplomy.

  Półkolonie sportowe organizowane są we współpracy z OSRiR-em oraz Miastem Kalisz. Podzielone zostaną na dwa turnusy. Pierwszy potrwa od 30 stycznia do 4 lutego, drugi od 6 do 11 lutego, w godz. 8.30-15.30. Zajęcia odbywać się będą w hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej.

  Szczegółowych informacji udziela Paulina Wesołowska, tel.: pod nr tel. 726 516 812 lub mailowo: paulina.wesolowska@kkskalisz.pl 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.