AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS już trenuje. Są nowi piłkarze

DATA: 10 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Piłkarze KKS-u przed pierwszymi zajęciami w tym roku. Fot. kkskalisz.pl

  22 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu KKS-u Kalisz w tym roku.

  Spośród nowych twarzy zobaczyć można było Patryka Romaniuka czy Adama Swięcickiego, który ostatnie mecze rozgrywał w barwach Key West High School (Stany Zjednoczone) oraz Adriana Wolniaka. 32-letni bramkarz bronił barw KKS-u kolejno w rozgrywkach A-klasy, okręgówki i czwartej ligi. Następnie rywalizował na boiskach holenderskich by poprzednią rundę spędzić w Piaście Błaszki. Szansę na grę w pierwszym zespole dostaną również Damian Matczak i Jakub Kania, którzy jesienią wyróżniali się w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych.

  Na pierwszych zajęciach KKS zabrakło za to m.in. Ivelina Kostova. Kapitan KKS-u ma jednak na dniach wrócić do Kalisza i wznowić zajęcia z drużyną. Niepewna w klubie jest natomiast przyszłość Bartłomieja Folca, Joshuy Baloguna i Jakuba Machlańskiego, którzy dostali zielone światło w poszukiwaniu nowego klubu. - W przerwie zimowej będziemy trenować zarówno na hali jak i boisku ze sztuczną nawierzchnią w Nowych Skalmierzycach - mówi trener naszej drużyny Piotr Morawski.

  Swój pierwszy sparing w przerwie zimowej KKS rozegra 21 stycznia. Wtedy to zmierzy się z liderem kaliskiej okręgówki, LKS Gołuchów.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.